top of page
shutterstock_696347335.jpg

Rino Kit

Rinokit, burun ameliyatı sonrasında kullanmanız gereken, tedaviye yardımcı ve kişisel bakımınızı sağlayacak, muadili olmayan ve doğal bitki özleri ile geliştirilmiş bir kürdür.

KİT copy4.jpg

Rino Kit Nedir?


Rinokit, burun ameliyatı sonrasında kullanmanız gereken, tedaviye yardımcı ve kişisel bakımınızı sağlayacak, muadili olmayan ve doğal bitki özleri ile geliştirilmiş bir kürdür.


Terapi Krem

Beisya Terapi Krem tüm cilt tiplerine uygun olarak hazırlanmış, yara bakımı ve nemlendirme amaçlı bir kremdir. Yara bakımında antiinflamatuar etki sağlarken, yara iyileşme sürecini hızlandırır. Cildinizde nemlendirici, tahriş ve kaşıntı giderici etkiye sahiptir. Yaraların daha hızlı iyileşmesine ve cildinizin yapılanmasına yardımcı olur.
Burun ameliyatından 24 saat sonra, her burun spreyi kullanımını takiben, bir kulak çubuğu yardımı ile burun içerisine (ve varsa burun yan tarafındaki dikişlerin üzerine) nazik bir şekilde sürülmelidir. Yaraların üzerinde fazlalık bir krem tabakası kalmamasına özen gösterilmelidir. Uygulama kesinlikle çıplak el ile değil, mutlaka bir kulak çubuğu yardımı ile nazik bir şekilde yapılmalıdır.
Terapi Krem yaraların iyileşme süresi boyunca uygulanır.


Süper Tonik
Beisya Süper Tonik göz çevresine kullanılan bir üründür. 
Burun ameliyatının hemen ardından, göz çevreniz için önerilen krem öncesinde kullanılır. Cildinizin kan dolaşımını hızlandırıp yenilenmesine; ödem, morluk ve ciltte oluşan kılcal damarların giderilmesine yardımcı olur.
Göz çevrenize önerilen kremin yenilenme zamanı öncesi, krem tabakasının temizliğinde kullanmak amacı ile geliştirilmiş bir toniktir. Durulama yapmayınız. Cildinizde kalmasında hiçbir sakınca yoktur.
Ameliyatın ilk gününden itibaren, göz çevresi morluk, ödemin giderilmesi ve cildinizin yapılanması amacı ile minimum 3 aylık bir kullanım gerekmektedir. Tercihen göz çevresi ve yüz bakımı amacı ile sürekli kullanımında hiçbir sakınca olmayan bir üründür.


Comedone Vacuum Yüz Yıkama Şampuanı
Beisya Comedone Vakum Yüz Yıkama Şampuanı, göz çevresi dışında tüm yüzde kullanılan bir üründür. 
Burun ameliyatının 3. gününden sonra, burun bandajınızın dışında kalan bölgelere (göz çevreniz hariç) uygulayabilirsiniz. Comedone Vakum Yüz Yıkama Şampuanı, cildinizin sebum (yağ bezelerinin meydana getirdiği salgı) dengesini sağlarken, aynı zaman da hassasiyetin giderilmesine ve cildinizi nemlendirmeye yardımcı olur.
Burun bandajınız açıldıktan sonra ise, sabah ve akşam düzenli kullanımda, bandajlamadan dolayı kapalı kalarak, burnunuzun üzerinde oluşan siyah noktaların giderilmesine ve hassasiyetin azalmasına yardımcı olacaktır. 
Bir miktar elinize alıp, su ile köpürterek uygulayınız. Bekletmeden bol su ile durulayınız.Comedone Vakum Yüz Yıkama Şampuanını, burun bandajınız çıkartıldıktan sonra 3 ay düzenli olarak kullanabilirsiniz.


Balans Krem
Beisya Balans Krem, burun bantları dolayısı ile kapalı kalmış ve yenilenememiş burun cildinizin yeniden sağlıklı bir görünüme kavuşması için kullanılan bir üründür.
Burun bandajınız açıldıktan sonra, sabah ve akşam yüz temizliğinizi gerçekleştirip ince bir tabaka şeklinde kremi burnunuzun üzerine uygulayabilirsiniz. 
Balans Krem, burun üzerinde oluşmuş siyah noktaları giderir, yeniden oluşmasını engeller. Cilt tonunuzu dengeler ve daha homojen bir görünüm sağlar.
Beisya Balans Kremi, burun bandajınız çıkartıldıktan sonra 3 ay düzenli olarak kullanabilirsiniz.

RİNOKİT

BEİSYA TERAPİ KREM 50 ml
BEİSYA SÜPER TONİK 150 ml
BEİSYA COMEDONE VAKUM YÜZ YIKAMA ŞAMPUANI 150 ml
BEİSYA BALANS KREM 50 ml 
Kür içeriğine sahiptir.

KİT copy.jpg
bottom of page